akcelerator wiedzy reklama

Poznaj nowych przedsiębiorców – zagraj w networkingową w Bydgoszczy

P

Teraz w Bydgoszczy! Gra biznesowa, dzięki której networking nabiera nowej definicji.

networking spotkania biznesowe bygoszcz

Spotkania networkingowe

Poznawanie nowych ludzi jest ważne, ale nie zawsze proste. Podczas wielu spotkań networkingowych można spotkać się z pewną sztucznością tej sytuacji. Dzieję się to wtedy, kiedy nieznajomej osobie musimy w szybki sposób opowiedzieć o tym, co robimy, o swoim biznesie. Następnie szybka wymiana wizytówek i kolejna rozmowa; brak możliwości na przełamanie „przerwszych lodów”, lepsze poznanie się. Można wówczas poczuć się jak sprzedawca, a nie osoba, której zależy na budowaniu relacji.

W naszych spotkaniach jest inaczej. Najpierw tworzymy atmosferę do dyskusji i wzajemnego poznania się, by potem na tej bazie budować wartościowe biznesowe relacje.

Spotkania biznesowe z Networkingową

Nasza gra biznesowa o nazwie Networkingowa to połączenie rozrywki, wiedzy i networkingu. Te trzy cele udało nam się połączyć, dzięki unikatowej formule spotkania. W całej Polsce tego rodzaju gry prowadzimy już od blisko 10 lat. Wzięło w nich już udział ponad 200 tysięcy osób!

Teraz Networkingowa zawitała do Bydgoszczy.

Co Cię czeka podczas naszego spotkania?

– atmosfera dobrej rozrywki i zabawy podczas gry w Networkingową;

– porcja biznesowej wiedzy na temat sprzedaży, marketingu, finansów, obsługi klienta, zarządzaniu – każde spotkanie to inny temat przewodni;

– pyszna kawa i herbata;

– nagrody od partnerów naszego wydarzenia.

Co warto wiedzieć przed spotkaniem?

1. Nie musisz znać żadnych skomplikowanych zasad naszej gry biznesowej. Poznasz je na początku spotkania. Ich przedstawienie zajmuje zaledwie 3 minuty.

2. Weź ze sobą zapas wizytówek, dobry humor oraz pozytywne nastawienie.

Gdzie i kiedy spotkania w Bydgoszczy?

Najbli,ższe spotkanie networkingowe odbędzie się 17 października (czwartek) w godzinach 18.30 – 20.30. W tym momencie ustalamy miejsce i podamy je najszybciej jak tylko będziemy znali wszystkie szczegóły.

Dla kogo?

Dla przedsiębiorców z Bydgoszczy i okolic, którym zależy na rozwoju własnej sieci kontaktów, budowaniu trwałych relacji biznesowych, zdobywaniu nowych znajomości.
Na spotkanie szczególnie zapraszamy te osoby, które zniechęciły się dotychczasowymi spotkaniami networkingowymi, w których uczestniczyli, a także tych przedsiębiorców, którzy w spotkaniach netwokingowych do tej pory nie brali udziału. Nachalne rozdawanie wizytówek – to nie u nas!

Ograniczona liczba miejsc

W grze biznesowej “Networkingowa” może wziąć udział 40 osób. Mamy więc ograniczoną liczbę miejsc. Zarezerwuj bilet dla siebie już teraz! Kup bilet z przyjacielem, a otrzymacie rabat.

Zakup biletów i rejestracja

https://evenea.pl/event/networkingowa/

Organizatorzy wydarzenia

Akcelerator Wiedzy oraz Concept Games

Rozwijaj firmę w oparciu o relacje. Dołącz do naszego wydarzenia i zagraj w Networkingową!

O autorze

Patryk Piłat

Akcelerator Wiedzy to miejsce rozwoju dla firm z sektora MMŚP (mikro, małe i średnie przedsiębiorstwa). To szkolenia, warsztaty, konsultacje, projekty oraz programy rozwojowe.
Dołącz ze swoją firmą do nas już dziś. Naładują ją wartościową wiedzą i przyspiesz jej rozwój. Jak w akceleratorze.

Dodaj komentarz

O Akceleratorze Wiedzy

Akcelerator Wiedzy

To miejsce rozwoju dla firm z sektora MMŚP (mikro, małe i średnie przedsiębiorstwa). To szkolenia, warsztaty, konsultacje, projekty oraz programy rozwojowe.
Dołącz ze swoją firmą do nas już dziś. Naładują ją wartościową wiedzą i przyspiesz jej rozwój. Jak w akceleratorze.

Kategorie wiedzy

Szybki kontakt

Znajdziesz nas: