akcelerator wiedzy reklama

Start Akceleratora Wiedzy w Bydgoszczy

S

Trwa rekrutacja do Akceleratora Wiedzy w Bydgoszczy – pierwszej grupy szkoleniowo – rozwojowej dla lokalnych przedsiębiorców. Start inicjatywy już 04 lutego 2019. Poniżej najważniejsze informacje o nowej formie wsparcia dla firm z Bydgoszczy i okolic.

Twoje miejsce

Akceleratora Wiedzy to przede wszystkim miejsce dla zmotywowanych przedsiębiorców. Ciekawe rozmowy, wspólne szkolenia, warsztaty, praca nad firmowymi wyzwaniami, biznesowe przyjaźnie. Autentyczne zaangażowanie połączone z ekspercką wiedzą z wielu dziedzin: marketing, sprzedaż, zarządzanie, obsługa klienta, finanse, produktywność. Weryfikacja pomysłów biznesowych, dzielenie się doświadczeniem, rozwiązywanie bieżących problemów firmowych, tworzenie długofalowych planów.

Kluby biznesowe

Mottem Akceleratora Wiedzy są słowa – „Przewaga w biznesie zaczyna się w głowie”. Ta przewaga to sprawdzona, rzetelna, aktualna i ekspercka wiedza, którą otrzymają członkowie. Jednak sama wiedza nie wystarczy. Ważne jest jej podanie, a potem wdrożenie w życie i prawdziwa zmiana. Bez tego nie ma mowy o biznesowych efektach.

Najważniejsze zasady Akceleratora Wiedzy

Każda organizacja ma pewne zasady, regulamin, sposób działania. Główną zasadą Akceleratora Wiedzy w Bydgoszczy jest ograniczenie liczby członków do 16. Tylko przy takiej liczbie uczestników, szkolenia, warsztaty, burze mózgów i inne formy aktywności grupowej będą najbardziej efektywne To wszystko dla komfortu głębokiej pracy i opieki nad każdą biznesową potrzebą. Dodatkowo w spotkaniach mogą uczestniczyć maksymalnie 2 firmy z tej samej branży.

TWARDE LICZBY I PRZEJRZYSTOŚĆ – TEGO MOŻESZ OCZEKIWAĆ JAKO CZŁONEK AKCELERATORA WIEDZY

Poniżej pakiet korzyści z uczestnictwa:

 • szkolenia, warsztaty, sesje burzy mózgów, wsparcie – ponad 20 różnych metod pracy indywidualnej i zespołowej. A to wszystko potwierdzone aktualną wiedzą i studiami przypadków innych firm oraz dopasowane do realiów i warunków, w których funkcjonują mikro i małe biznesy, zamiast przykładów z wielkich korporacji z kraju i zza Oceanu. W każdym miesiącu 2 nowe tematy biznesowe. Rocznie daje to 24 szkolenia, warsztaty i inne formy rozwojowe.
 • segregator rozwojowy wraz ćwiczeniami, artykułami, wiedzą biznesową. To tak zwany Wiedzownik – studnia wiedzy, do której każdy członek Akceleratora będzie mógł wrócić w dowolnym momencie.
 • pakiet członka Akceleratora Wiedzy – długopis, notes, certyfikat przystąpienia oraz niespodzianka, niedostępna dla osób spoza Klubu.
 • wyraźne miejsce biznesu każdego z członków na stronie internetowej Akceleratora. Opis działalności, pełne dane kontaktowe. Wszystko, co potrzebne, aby o biznesie dowiedzieli się inni.
 • narzędzia biznesowe do produktywności, zarządzania, finansów, marketingu, sprzedaży i wielu innych. Każde spotkanie to nowe narzędzie. Użyteczne i proste w zastosowaniu. Minimum 24 nowe narzędzia w roku.
 • unikatowa promocja biznesu każdego z członków Akceleratora. W każdym miesiącu o firmach, które dołączyły do Akceleratora dowie się co najmniej 20 000 osób dzięki sile mediów społecznościowych! To nowe kontakty, klienci, znajomości. Minimum 10% składek członkowskich będzie przeznaczone na promocję działalności członków i samego Akceleratora. To realny wzrost rozpoznawalności każdej z firm.
 • wystąpienia przetestowanych ekspertów różnych branż, którzy ze sceny nie będą sprzedawać własnych produktów. Skupią się na biznesach członków. Na wiedzy do przekazania. Ponad 10 osób, które w swoich branżach są prawdziwymi fachowcami. Wyznają zasadę – „biznes bez ściemy”.
 • zamknięta i tajna grupa na Facebooku do przepływu informacji i dzielenia się bieżącymi sprawami.

Dodatkowo Akcelerator Wiedzy to również:

 • wewnętrzny klub książki – baza ponad 500 lektur biznesowych z ostatnich lat.
 • networking 2.0 – to brak kilkunastosekundowych prezentacji każdego z członków na każdym spotkaniu i „płytkich” wizytówkowych relacji. W networkingu 2.0 na pierwszym miejscu jest człowiek, jako właściciel firmy. Jego charakter, podejście, życiowa i biznesowa filozofia, jego fach, eksperckość, specjalizacja.
 • rekomendacje i wspólne wyjazdy na sprawdzone szkolenia, eventy, konferencje, integracje.
 • wpływ na działalność Akceleratora – otwartość na informację zwrotną, możliwość rozwijania własnych pomysłów.
 • rekomendacje biznesowe i ich ocena – wszystko po to, aby być jeszcze lepszym w tym, co się robi.
 • zniżki (rabaty) u partnerów biznesowych Akceleratora Wiedzy. To realne oszczędności, które obniżą koszty w Twojej firmie.
 • działalność dobroczynna i wpływ na lokalną społeczność.
Zgłoś swoją firmę do Akceleratora Wiedzy już teraz! Zadzwoń pod +48 506 210 107 lub wyślij maila na: kontakt@akceleratorwiedzy.pl

 

Kiedy odbywają się i jak wyglądają spotkania Akceleratora Wiedzy?

Akcelerator Wiedzy to 2 spotkania w miesiącu, każde po około 2,5 – 3 godziny. Spotkania odbywać się będą w poniedziałki między godziną 8 a 11. Pomiędzy spotkaniami jest 2 tygodnie przerwy na wdrożenie zdobytej wiedzy w życie, ponieważ każde z nich po brzegi wypełnione jest aktywną pracą nad biznesami członków Akceleratora. Więcej szczegółów podamy wkrótce. Harmonogram spotkań zostanie dopasowany do aktywności członków grupy.

Gramy fair – zasady Akceleratora Wiedzy

Brak długoterminowej umowy. Minimalny okres uczestnictwa w Klubie to 3 miesiące. W każdym momencie można zrezygnować, zachowując miesięczny okres wypowiedzenia.

Uzupełnienie dla innych klubów biznesu. Już nie trzeba rezygnować z innych spotkań. Akcelerator Wiedzy nie jest typowym klubem biznesu. To grupa szkoleniowo – rozwojowa, nastawiona na pozytywne doświadczenia zmiany firmy na coraz to lepszą.

Jasne zasady. Przejrzysta składka członkowska, która wiadomo na co jest wydawana.

Komu i kiedy najbardziej przyda się uczestnictwo w Akceleratorze Wiedzy?

Akcelerator Wiedzy skierowany jest do przedstawicieli wolnych zawodów, osób prowadzących jednoosobowe działalności gospodarcze oraz dla właścicieli mikro i małych przedsiębiorstw z woj. kujawsko-pomorskiego.

W jakich sytuacjach uczestnictwo w klubie najbardziej pomaga?

 • czujesz, że Twój biznes wymaga lepszego poukładania i usystematyzowania;
 • zależy Ci na większej stabilizacji i przewidywalności firmowych przychodów;
 • chcesz rozwinąć biznes na większą skalę;
 • potrzebujesz konkretnych wytycznych i procedur co, jak i kiedy robić;
 • chcesz mieć więcej czasu, dzięki zarządzaniu, automatyzowaniu i delegowaniu;
 • chcesz być właścicielem firmy, a nie jej pracownikiem.

Ścieżki rozwojowe

Akcelerator Wiedzy to 3 ścieżki rozwojowe, nad którymi pracować będą jego członkowie:

Ścieżka 1 – start biznesu/nowego pomysłu/wprowadzenie nowego produktu na rynek;

Ścieżka 2 – rozwój biznesu i jego skalowanie;

Ścieżka 3 – poukładanie i „uspokojenie” biznesu

Wszystko po to, aby maksymalnie odpowiedzieć na potrzeby członków Akceleratora. Żeby przekazywana wiedza, wspólna praca i grupowe doświadczenie przekładały się na wyniki każdej z firm.

Tematyka spotkań

Tematyka spotkań w będzie zawierała się w tzw. „wielkiej piątce” biznesowej, tj.: marketing, sprzedaż, zarządzanie, finanse i procesy. Oprócz tego odbędą się szkolenia i warsztaty z umiejętności miękkich. To wszystko dopasowane do specyfiki mikro i małych firm. Konkretne tematy spotkań ustalane będą na podstawie potrzeb członków Klubu.

Efekty uczestnictwa w Akceleratora Wiedzy

 • nowa, aktualna, rzetelna wiedza, której na próżno szukać w Internecie;
 • realne przyspieszenie rozwoju biznesu, dzięki “napakowaniu go wartościową wiedzą” – akceleracja;
 • nowe kontakty biznesowe, wśród przedsiębiorców, którzy myślą podobnie;
 • szeroka promocja swojego biznesu na lokalnym i regionalnym rynku,
 • poukładanie biznesu, łatwiejsze podejmowanie decyzji, większa pewność obranej drogi;
 • wyjątkowe doświadczenie pracy grupowej nad rozwiązywaniem problemów i wyzwań biznesowych;
 • obserwacja wzrostu biznesu i poczucie realnych zmian;
 • i wiele, wiele innych…

Inwestycja

Inwestycja w Akcelerator Wiedzy to:

Jednorazowe wpisowe: cena standardowa – 300 zł (przy zgłoszeniu do 10 stycznia – 100 złotych), (między 11 a 20 stycznia – 200 zł).

opłata miesięczna – od stycznia do czerwca: 349 zł miesięcznie.

opłata miesięczna (lipiec i sierpień): 249 zł miesięcznie.

Opłatę należy wnieść do 20-tego danego miesiąca poprzedzającego nowy miesiąc uczestnictwa.

W tej cenie każdy członek otrzyma wszystkie korzyści z uczestnictwa w Akceleratorze Wiedzy, o których napisaliśmy wyżej. Na uczestnictwo wystawiana jest faktura VAT (podane ceny są cenami netto).

Zwrot z inwestycji

W biznesie warto liczyć. Szczególnie zwrot z zainwestowanych środków. Dlatego Akceleratora Wiedzy skupiony jest na wynikach swoich członków i na tym, aby inwestycja w uczestnictwo zwróciła się u każdego wielokrotnie.

Razem taniej

Dołączenie do Akceleratora Wiedzy ze znajomym przedsiębiorcą obniża opłatę miesięczną.

Ty i jedna znajoma osoba: 299 zł miesięcznie zamiast 349 zł oraz 200 zł opłaty wpisowej, zamiast 300 zł.

Ty i 2 znajome osoby: 279 zł miesięcznie zamiast 349 zł, 150 zł opłaty wpisowej, zamiast 300 zł

Dodatkowo jeśli zgłosisz lub zgłosicie się swoje uczestnictwo do 07 stycznia 2018 opłata wpisowa wyniesie tylko 100 zł.

Termin rekrutacji

Rekrutacja do Akceleratora Wiedzy jest otwarta i potrwa do zebrania kompletu uczestników, to jest 16 osób.

Jak wygląda rekrutacja?

Rekrutacja to około godzinna rozmowa, w której chcemy dowiedzieć się czegoś więcej o Tobie i Twoim biznesie. Dlaczego chcesz dołączyć do Akceleratora Wiedzy? W czym Akcelerator może Ci pomóc? Czego od niego oczekujesz? Na jakim etapie jest Twój biznes?  Jak wyobrażasz sobie uczestnictwo? Czym chcesz się podzielić z członkami Akceleratora i co możesz w niego wnieść?

Rozmowa może odbyć się na dwa sposoby:

 1. Twarzą w twarz w dowolnym miejscu w Bydgoszczy i okolicach.
 2. Przez Skype, Zoom, Messenger lub inny program do wideokonferencji.
 3. Na rozmowę możesz umówić się pod numerem telefonu: 506 210 107 lub mailem: kontakt@akceleratorwiedzy.pl lub w wiadomości prywatnej na stronie na Facebook’u, którą znajdziesz tutaj.

Pierwsze spotkanie Akceleratora Wiedzy

Pierwsze spotkanie Akceleratora Wiedzy odbędzie się 04 lutego 2019. Wkrótce podamy więcej szczegółów.
Spotkania odbywać się będą w Bydgoszczy. Obecnie Klub jest na etapie ustalania komfortowego miejsca spotkań (sala, rzutnik, potrzebne sprzęty, parking, łatwy dojazd).

Na koniec

Jeśli masz dodatkowe pytania, nurtują Cię kwestie, których wyżej nie poruszyliśmy – skontaktuj się z nami. Służymy pomocą.

Ps. Akcelerator Wiedzy to więcej niż opisaliśmy powyżej. Relacje ze spotkań, kreatywne metody rozwiązywania problemów, możliwości współpracy biznesowej, rozwoju własnych pomysłów oraz wiele, wiele innych. Resztę sprawdź kontaktując się z nami. Do tego będziesz miała/miał wpływ na to co się tam dzieje, będziesz mogła/mógł kształtować tą przestrzeń tak, aby jak najlepiej służyła Tobie i Twojej firmie. Jak Ci się podoba taka perspektywa?

Opiekun Akceleratora Wiedzy w Bydgoszczy

patryk piłat konsultant biznesowyPatryk Piłat, konsultant biznesowy, interim manager. Opiekun Akceleratora Wiedzy.

tel. 506 210 107, mail: kontakt@akceleratorwiedzy.pl

 

O autorze

Patryk Piłat

Akcelerator Wiedzy to miejsce rozwoju dla firm z sektora MMŚP (mikro, małe i średnie przedsiębiorstwa). To szkolenia, warsztaty, konsultacje, projekty oraz programy rozwojowe.
Dołącz ze swoją firmą do nas już dziś. Naładują ją wartościową wiedzą i przyspiesz jej rozwój. Jak w akceleratorze.

Dodaj komentarz

O Akceleratorze Wiedzy

Akcelerator Wiedzy

To miejsce rozwoju dla firm z sektora MMŚP (mikro, małe i średnie przedsiębiorstwa). To szkolenia, warsztaty, konsultacje, projekty oraz programy rozwojowe.
Dołącz ze swoją firmą do nas już dziś. Naładują ją wartościową wiedzą i przyspiesz jej rozwój. Jak w akceleratorze.

Kategorie wiedzy

Szybki kontakt

Znajdziesz nas: